Kvinna söker par

kåt kvinna söker par för trekantHej alla kåta par, kåt kvinna söker par för en trekant och helst återkommande träffar. Jag är singel och är sällan ute på krogen och kör inga ONS längre. Men jag skulle gärna vilja träffa ett trevligt par att umgås med både i och utanför sängen.

Vänskap och sex hänger ihop i min värld, utan en vänskap så blir det ingen bra sex. Plus att när man ska ha en skön trekant så är det perfekt efter en skön kväll med god mat och dryck. Så, kåt kvinna söker par och undrar om ni finns här?

Min ålder är 34 år, hur jag ser ut ser ni på mitt foto, jag är nog ganska vanlig. Ni är från 30 år och uppåt och ni är fräscha, seriösa och tar hand om era kroppar. Om jag är bi? Jag vet helt ärligt inte, jag har inte provat tjejsex någon gång, men lite nyfiken är jag. Det blir som det blir, jag vill inte planera någonting.

Men en sak vill jag planera och det är att träffa er på stan och ta en fika och snacka lite. Om vi trivs ihop så vill jag bjuda hem er på en god middag en helg. När det kommer till sex så är jag traditionell och gillar det vanliga. Hör av er, jag hoppas att ni finns därute någonstans. Kram!